firma

O firmie

Wieloletnia tradycja rodzinna w prowadzeniu naszej firmy bardzo wspomaga kontakty z Klientami. Przekonują się szybko, że ich w pełni doceniamy i obsługujemy w wyjątkowej atmosferze a to owocuje długoletnią współpracą i wzajemnym szczególnym zaufaniem.
Początki naszych zakładów sięgają 1932 roku, kiedy to rozpoczęła działalność rodzinna firma zajmująca się odlewnictwem metali kolorowych oraz produkcją artykułów z metalu. Kolejne pokolenia rozwijały i unowocześniały działalność produkcyjną. W 1978 roku jako jedna z pierwszych firm na terenie południowo-wschodniej Polski rozpoczęła produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych.

 

Przekazywane z ojca na syna wyjątkowe, ponadczasowe wartości w relacjach z ludźmi oraz uczciwość i dbałość o wysoką jakość produktów zaowocowały zbudowaniem solidnej marki docenianej przez klientów od dziesiątków lat. Na fundamencie rodzinnych tradycji w 1985 roku powstały Zakłady Produkcyjne Karmat.
Obecnie jesteśmy wiodącym na rynku producentem urządzeń przeciwzalewowych. Stworzyliśmy już wiele rozwiązań znanych i docenionych w codziennej praktyce. Oferujemy też wyczerpującą wiedzę na temat ich zastosowania.

 

W styczniu 2016 roku przeprowadziliśmy się do wybudowanego od podstaw, nowoczesnego zakładu. Ogromna, wygodna hala produkcyjna, nowe maszyny i infrastruktura jeszcze lepiej służą utrzymaniu nienagannej jakości. Pojemny magazyn i przemyślana polityka zapasów gwarantuje naszym dystrybutorom nieograniczony dostęp do wszystkich wyrobów nawet w szczycie sezonu.
Program rozwoju Karmatu nakreślony jest w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Nasze główne cele to wprowadzanie na rynek instalacyjny nowatorskich wyrobów, troska o renomowaną już markę oraz utrzymanie wysokiej etyki biznesowej.
 
Właściciel Grzegorz Bąk